Acil Lastik Oto Lastik Rot Balans Jant İzmir. Taçyıldız Oto Lastik

Acil Lastik

7x24 Lastik Yol Yardım

İzmir ve çevresinde gece / gündüz lastiğiniz patladıysa yapmanız gereken tek şey 0506 914 07 54 nolu telefonu aramaktır.

İzmirin neresinde olursanız olun 7x24 kamyon, otobüs, minibüs, ticari taksi, kamyonet, binek otomobil, motosiklet, hangi lastik tekerlekli araçla olursanız olun, lastik yarılması, lastik patlaması, sibop arızası, probleminiz her ne olursa olsun acil lastik yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kar ve buzlu yollarda kayan araçlar için zincir, kar lastiği acil lastik zinciri gibi bir çok iklimsel zorluklarda da her zaman yanınızdayız.

25 Yıllık Tecrübe İle 8'inci Kuruluş Yılımızı Kutluyoruz.


Rot Balans Ayarı

 

 


7x24 Acil Lastik Tamiri

 

Hangi Lastiği Seçmeliyim?

Yazlık - Kışlık lastikler, kar lastiği, dört mevsim lastik derken hangi lastiği alacağınızı, ucuz lastik mi yoksa pahalı lastik mi tercih edeceğinize nasıl karar veriyorsunuz.

UZMANA DANIŞIN

24/7 Lastik Tamiri

Gece yada gündüz, günün her saati yol yardım ekibimiz hazır bir şekilde sizlere yardım etmek için beklemektedir. Sitemiz üzerinden nerede olduğunuzu bilmiyorsanız bile size bir telefon kadar yakınız.
HEMEN ARA

MANUEL ÖDEME

Eğer lastikçiniz ile görüştünüz ve ödemeniz gereken tutarı biliyorsanız buradan kredi kartınızla güvenli bir şekilde manuel ödeme yapabilirsiniz

MANUEL ÖDEME YAPIN

Lastik Uzmanı :
Taçyıldız Oto Lastik Rot Balans

Lastik Satış: 0555 075 53 30

  Bilgi  :0506 914 07 54 

info@tacyildizrotbalans.com.tr

Bridgestone Lastik İzmir Bayi Continental Lastik İzmir Bayi Dunlop Lastik İzmir Bayi Goodyear Lastik İzmir Bayi Lassa Lastik İzmir Bayi Michelin Lastik İzmir Bayi Pirelli Lastik İzmir Bayi Yokohama Lastik İzmir Bayi Petlas Lastik İzmir Bayi Hankook Lastik İzmir Bayi Kumho Lastik İzmir Bayi Fulda Lastik İzmir Bayi


Türk Web Ajans